Szkolenie dla firm

Szkolenia dla firm kierujemy do klientów wymagających podejścia indywidualnego. Zakres szkolenia oraz ewentualne rozszerzenia zakresu każdorazowo wyceniamy po analizie wymagań, dostępności sal wykładowych i zajętości przestrzeni powietrznej.

Szkolenie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, możemy rozszerzyć zakres kategorii Szczególnej o fotogrametrię, montaż video, fotografię lub skupić się na rozbudowaniu zakresu w konkretnej dziedzinie – geodezja, inspekcja, obiekty liniowe, lasy, SAR lub analizie ryzyka i przygotowaniu do tworzenia własnych scenariuszy operacji jeśli wymagania dotyczące wykonywania lotów wykraczają poza ramy scenariuszy standardowych.  

Szkolenie prowadzone jest zgodnie z aktualnym programem spełniającym wymagania Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA.
Kursy dedykowane dla osób chcących wykonywać loty z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych w operacjach w zasięgu wzroku operatora oraz poza zasięgiem wzroku.
Szkolenie możemy prowadzić w naszym biurze na lotnisku Warszawa Babice lub w dowolnej lokalizacji na terenie Polski i poza jej granicami. 

Każdy kurs kończy się egzaminem w miejscu prowadzenia szkolenia. Akademia UAV udostępnia sprzęt do egzaminu bezpłatnie.

Bezpośrednio po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują kompetencje pilota bezzałogowych statków powietrznych.

Zajmujemy się wszystkimi elementami: począwszy od szkolenia, wszelkich opłat a skończywszy na organizacji egzaminu i wydaniu potwierdzeń kompetencji. Uczestnik ma skupić się jedynie na nauce, my zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

Plan szkolenia jak i jego zakres jest uzgadniany indywidualnie. 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.